Vejos pjovimas

Vejos pjovimas – darbas, kuris lengvai gali virsti tikru galvos skausmu. Patikėkite jį profesionalams ir Jūsų veja visada atrodys puikiai!

 

Vejos priežiūra

 

Gražiai atrodanti veja reikalauja nemažai priežiūros, tam tikrų augalininkystės žinių, o kartais – ir specialios technikos panaudojimo. Mes suteikiame galimybę savo klientams mėgautis žalia veja, nesukant galvos dėl jos priežiūros problemų.

Jei norite mėgautis tvarkingai žaliuojančia ir dekoratyvia veja, jai reikalingas reguliarus pjovimas. Žemaūgės žolės yra pjaunamos 3 – 4 cm aukštyje, aukštaūgės – 5 – 6 cm aukštyje. Vejos pjovimui svarbu pasirinkti ir tinkamą laikotarpį: ne laiku nupjovus veją galima pakenkti jos išvaizdai, nes pažeidžiami krūmynų centrai leidžia saulei pernelyg įkaitinti velėnos paviršių ir vejoje susidaro išdegę plotai. Gerai laistoma ir tręšiama veja yra pjauname ne rečiau kaip kartą per savaitę.

Suteikiame savo klientams visą informaciją apie vejos priežiūrą. Mūsų patirtis ir žinios leidžia gražinti dekoratyvią išvaizdą net ir apleistai vejai. Laiku pjaunamoje ir nuolat prižiūrimoje vejoje auga mažiau piktžolių, formuojasi tvirtesnė žolių šaknų sistema.

Kokybė – svarbiausia

 

Vejų priežiūrai naudojame profesionalias vejapjoves, kurių pagalba surenkame ir išvežame nupjautą žolę, todėl veja iš karto atrodo nepriekaištingai tvarkinga. Naudojame profesionalias „John Deere“ vejapjoves. Ergonimška ir tyliai veikianti technika užtikrina mūsų klientams profesionalias paslaugas nedrumsčiant ramybės. Kruopščiai ir greitai atliekame visus vejos priežiūros darbus.

Mūsų turima profesionali vejos priežiūros įranga leidžia pasiekti įprastai sudėtingai prižiūrimas sklypo vietas ar teritorijas, kurios vejos pjovimą apsunkina tam tikri statiniai. Prižiūrime saulės baterijų, degalinių ir kitas panašaus tipo teritorijas.

Apleistas sklypas kartais primena neįžengiamas džiungles, tačiau mums padedant net ir jame greitai galėsite džiaugtis dailia žaliuojančia veja. Pasitelkiant žinias, modernius sprendimus ir profesionalią įrangą sutvarkome bet kokios būklės sklypus, teritorijas, kalnuotas vietoves ar šlaitus.

 

Kada reikalingas vejos pjovimas?

 

Rekomenduojame pirmąjį pjovimą planuoti pavasarį, žolės aukščiui pasiekus 8 – 10 cm ribą. Vėliau, aktyvios vegetacijos laikotarpiu veja turėtų būti pjaunama ne rečiau kaip kartą per savaitę. Kiekvienu atveju pjovimo dažnumas priklauso nuo žolės augimo greičio, kurį lemia sezoninė oro sąlygų įtaka. Įvertinsime Jūsų veją ir pasiūlysime optimaliai poreikius atitinkantį vejos priežiūros grafiką.

Vejos augimo tempas sulėtėja rudenį, todėl galima ilginti ir periodus tarp jos pjovimo. Atsižvelgiant į oro sąlygas paskutinį sezono pjovimą galima planuoti spalio, o kartais ir lapkričio mėnesį. Šis pjovimas svarbus, nes nuo vejos būklės sezono pabaigoje priklausys, kaip ji atrodys pavasarį.

Konsultuojame savo klientus ir patariame, kaip laistyti ir tręšti veją, kad ji visada išlaikytų dekoratyvią išvaizdą.

Ką sako mūsų klientai

Tai realių žmonių atsiliepimai. Daugiau atsiliepimų galite rasti mūsų facebook paskyroje.

Puikiai padarė lieptą. Šaunuoliai.
Paulius S.
Puiki komanda! Kokybiškai ir greitai atliko darbus. Tik patys geriausi atsiliepimai.
Gražina B.
Gerb. Mariau, esu labai dėkinga už Jūsų pastangas bei atliktą darbą !!!
Beata
Šauni darbo kokybė! Rekomenduoju
Linas D

Turite klausimų? Mes pasiruošę į juos atsakyti.

Jeigu norite užduoti klausimą arba parašyti užklausą paspauskite toliau esantį mygtuką. Mes pasiruošę atsakyti į Jums svarbius klausimus!