Ruloninės vejos įrengimas

Ruloninės vejos įrengimas

Greitas įrengimas ir puikus rezultatas – tai ruloninės vejos privalumai, kuriuos siūlome kiekvienam. Ruloninės vejos įrengimas padeda išvengti daugybės rūpesčių, o svarbiausia – sutaupo daugybę laiko ir iškart leidžia džiaugtis puikiu rezultatu. Pamirškite nuobodų sėjimo procesą, kovą su piktžolėmis ir laukimą, nes ruloninę veją įrengsime per dieną ir Jūsų kiemas sužaliuos!

Ruloninės vejos privalumai:

  • Galima įrengti ten, kur įprastai vejos sodinimas yra komplikuotas (šlaituose ir kt.);
  • Greitas įrengimas ir visada puikus rezultatas – veja galima džiaugtis jau tą pačią dieną;
  • Ruloninė veja puikiai išsprendžia piktžolių problemą;
  • Ruloninei vejai išauginti naudojamas prie klimato ir kitų sąlygų pritaikytų sėklų mišinys;
  • Gali būti naudojama įvairios paskirties teritorijose (sodybai, sodui įrengti, parkuose ir rekreacijos zonose, sporto paskirties teritorijose ir kt.);
  • Lengva priežiūra ir ilgai išliekanti dekoratyvi išvaizda;
  • Ilgesnis ruloninės vejos įrengimo sezonas, todėl nereikia laukti kitų metų, kad sodas sužaliuotų.

Kaip įrengiama ruloninė veja?

Pirmiausiai įvertinama teritoriją, kurioje norima įrengti veją. Svarbiausia tinkamai apskaičiuoti reikalingą ruloninės vejos kiekį, įvertinti, kiek vejos papildomai reikės formavimui ar pjaustymui, kad visos vietos būtų tolygiai ir dailiai padengtos.

Taip pat įvertiname dirvožemio būklę, nes ji lems vejos prigijimą ir augimą vėlesniu laikotarpiu. Jei reikalinga, yra atiekami dirvožemio paruošimo darbai: pašaliname piktžoles, atliekame kultivavimą, pašaliname nereikalingas šaknis ir kt. (pavyzdžiui, šiukles, statybinių medžiagų liekanas ir pan.). Teritorija yra paruošta ruloninei vejai, kai dirvožemis išlygintas ir suformuotas – reljefą galima sukurti dirbtinai arba pakoreguoti natūralų.

Ruloninė veja yra klojama ant drėgnos žemės, išridenant rulonus vieną po kito. Paprastai kloti pradedama pasirinkinus ilgiausią kraštinę ir dėliojama įstrižai, kad būtų išvengta keturių rulonų kampų susidūrimo vienoje vietoje. Klojama tiesiai ir atidžiai, nepaliekant tarpų ir sutvarkant sujungimus. Iš karto po klojimo veja yra voluojama ir laistoma.

 

Ką reikia žinoti apie ruloninės vejos priežiūrą?

Jei vejos įrengimą patikėsite mums, teliks žinoti keletą esminių dalykų, kurie padės užtikrinti, kad veja puikiai žaliuos Jūsų kieme. Visų pirma, reikia prisiminti, kad pora pirmųjų savaičių po vejos įrengimo yra kritiškai svarbios. Šiuo laikotarpiu reikalingas gausus ir reguliarus laistymas, kuris užtikrins, kad veja tinkamai suaugs su gruntu. Dėl laistymo galite pasikonsultuoti su mumis – patarsime, kaip patogiau ir optimaliau palaisyti veją, į kokias sąlygas reikia atsižvelgti.

Jau po 3 – 4 dienų reikalingas pirmasis pjovimas, kurio patartina neatidėlioti, nes laiku pjaunama veja geriau įsišaknija. Nupjaunama ketvirtis vejos aukščio, pjaunant vėliau – trečdalis ir taip palaipsniui pasiekiamas bei palaikomas optimalus vejos aukštis.

Norite, kad kiemas vos pažvelgus pro langą džiugintų žaluma? Kreipkitės ir padėsime šią svajonę greitai įgyvendinti!

Ką sako mūsų klientai

Tai realių žmonių atsiliepimai. Daugiau atsiliepimų galite rasti mūsų facebook paskyroje.

Puikiai padarė lieptą. Šaunuoliai.
Paulius S.
Puiki komanda! Kokybiškai ir greitai atliko darbus. Tik patys geriausi atsiliepimai.
Gražina B.
Gerb. Mariau, esu labai dėkinga už Jūsų pastangas bei atliktą darbą !!!
Beata
Šauni darbo kokybė! Rekomenduoju
Linas D

Turite klausimų? Mes pasiruošę į juos atsakyti.

Jeigu norite užduoti klausimą arba parašyti užklausą paspauskite toliau esantį mygtuką. Mes pasiruošę atsakyti į Jums svarbius klausimus!