Aplinkos tvarkymo darbai

Aplinkos tvarkymo darbai

 

Gražiai sutvarkyta aplinka ir patogus reljefas – sunkaus darbo rezultatas, kuris be reikalingų žinių bei įrangos yra sunkiai pasiekiamas. Reguliari periodinė arba vienkartinė aplinkos priežiūros paslauga padės išvengti daugybės problemų ir sutaupys Jūsų laiką. Visi augalai turi savo augimo ciklą ir paklūsta gamtos tvarkai, todėl ekperimentavimas genint, naikinant pikžoles ar įrengiant veją dažniausiai suteikia ne pasitenkinimą darbu, o pridaro žalos, švaisto Jūsų laiką bei pinigus. Profesionaliai dirbdami mes galima pasiūlyti optimalius aplinkos tvarkymo sprendimus – kiek įmanomą greitesnį rezultatą ir puikų kainos bei kokybės santykį.

„Teritorijų tvarkymas“ atlieka šiuos aplinkos tvarkymo darbus:

  • Reljefo lyginimas ir formavimas;
  • Kelmų rovimas;
  • Žemių atvežimas ir paskleidimas;
  • Teritorijos paruošimas sėjai;
  • Augalų iškirtimas, persodinimas ir priežiūra;
  • Medžių, krūmų ir gyvatvorės genėjimas, formavimas.

Visus darbus atliekame pasitelkdami savo ilgametę patirtį bei žinias, todėl savo klientams siūlome patikimus ir optimalius sprendimus. Tvarkome apleistus sklypus, naujakurių namų aplinką, komercinių ir specialios paskirties objektų aplinką. Visi aplinkos tvarkymo darbai yra atliekami suderinus su klientu ir pasirenkant optimalų sprendimą.

 

Konsultuojame ir patariame, kaip greičiau pasiekti norimą rezultatą, sutvarkyti aplinką ir pritaikyti ją norimiems tikslams. Įgyvendinus apželdinimo projektą galime teikti visapusiškos aplinkos priežiūros paslaugas arba rekomenduoti, kaip patiems prižiūrėti augalus, išlaikyti jų dekoratyvumą.

Norite susikurti jaukų sodą, lauko terasą ar sutvarkyti ir įrengti pakrantę? Neskubėkite patys imtis darbų – susisiekite su mumis ir suteiksime išsamią konsultaciją. Tik tinkamai parinkti augalai ir aplinkos poreikiams pritaikyti sprendimai leidžia pasiekti geriausių rezultatų – sukurti gražiai žaliuojančią aplinką, kuri nereikalauja daug priežiūros ir pukiai veši mūsų oro sąlygomis. Pasinaudokite mūsų patirtimi ir įgūdžiais, tai leis greičiau džiaugtis sutvarkyta aplinka!

Ką sako mūsų klientai

Tai realių žmonių atsiliepimai. Daugiau atsiliepimų galite rasti mūsų facebook paskyroje.

Puikiai padarė lieptą. Šaunuoliai.
Paulius S.
Puiki komanda! Kokybiškai ir greitai atliko darbus. Tik patys geriausi atsiliepimai.
Gražina B.
Gerb. Mariau, esu labai dėkinga už Jūsų pastangas bei atliktą darbą !!!
Beata
Šauni darbo kokybė! Rekomenduoju
Linas D

Turite klausimų? Mes pasiruošę į juos atsakyti.

Jeigu norite užduoti klausimą arba parašyti užklausą paspauskite toliau esantį mygtuką. Mes pasiruošę atsakyti į Jums svarbius klausimus!