Pliažų įrengimas, pakrančių tvarkymas

Pliažų įrengimas, pakrančių tvarkymas

 

Vandens telkiniai šiltuoju sezonu yra puikiu traukos objetu: čia galima turiningai praleisti laiką, pailsėti. Deja, dažnai atmosferą gadina nesutvarkyta aplinka, o pakrančių tvarkymo darbai ir pliažo įrengimas reikalauja ne tik daug pastangų, bet ir specialių žinių. Patikėkite šį darbą mums ir galėsite džiaugtis gražiai sutvarkyta pakrante. Taip pat pagal poreikį galime įrengti ir tiltelį, lieptą ar lieptelį, kurie leis patogiau maudytis ir palengvins priėjimą prie vandens telkinio.

Pakrančių tvarkymas

Prieš pradedant pakrantės tvarkymo darbus, įvertiname vandens telkinio dugną, krantinės prieigas, reljefą. Konsultuojame su teisės aktų reikalavimais susijusiais klausimais ir padedame rasti geriausią sprendimą. Atsižvelgiant į esamą pakrantės būklę ir kliento pageidavimus, yra paruošiamas pakrantės tvarkymo projektas.

Reikia įvertinti tai, kad kiekviena pakrantė savo reljefu yra unikali, todėl būtinai atsižvelgiame į jos ypatybes, jau augančius augalus ir medžius. Įvertinus situaciją, parenkame individualius sprendimus, tinkamiausias medžiagas ir priemones, suderiname pakrantės tvarkymo laikotarpį.

Pakrantės tvarkymas prasideda nuo esamos situacijos įvertinimo ir kliento pageidavimų suderinimo – taip parengiamas planas, pagal kurį atliekamas pakrantės tvarkymas. Pirmiausiai yra surenkamos šiukšlės / statybinių medžiagų likučiai, pašalinamos nereikalingos šaknys ar augalai ir atliekami pakrantės valymo darbai. Pagal poreikį, gali būti valomas ir / ar gilinamas vandens telkinys arba tam tikra jo dalis. Pakrantės reljefas kuriamas arba koreguojamas atsižvelgiant į vandens poveikį. Dažnai statiems šlaitams yra reikalingas sutvirtinimas, tam gali būti naudojamos specialios medžiagos arba parenkami giliai įsišaknijantys augalai. Ergonomiškai suplanuotas pakrantės įrengimas pakeičia vaizdą ir sudaro ne tik puikią vietą poilsiui, bet ir atrodo dekoratyviai.

 

Pliažų įrengimas

 

Ežeras, tvenkinys ar net prūdas privačios teritorijos kieme gali virsti jaukia maudynių vieta su pliažu. Pakrantėse įrengiame įvairius dekoratyvius pliažus. Galima įrengti pajūrio pliažo imitaciją, naudojant jūros smėlį ar smulkių akmenukų žvyrą. Dekoratyviam pliažo apipavidalinimui taip pat siūlome įvairius augalus, didelius akmenis.

Pliažo įrengimas – dalis pakrantės tvarkymo darbų, tačiau tai atlikti teisingai labai svarbu. Pliažas yra ta teritorijos dalis, kurioje nuolat vyks judėjimas: bus statomi lauko baldai, žais vaikai ir kt. Dėl šios priežasties pliažui reikia parinkti vietą, kuri neskatintų krantų erozijos, o krantus – tinkamai sutvirtinti užsėjant žole arba įrengiant ruloninę veją.

Aplink pliažo vietą parenkami augalai, primenantys pajūrio zoną. Tinkamos rūšys yra nelepios ir nereikalaujančios daug priežiūros, tačiau kartu būtina riboti ir jų plėtimąsi. Jaukumo bei patogumo pliažui suteikia, o kartu ir atmosferą pagerina įvairūs mažosios architektūros statiniai. Tai labai tinkamas pasirinkimas, jei pliažas įrengiamas kaimo turizmo sodyboje ar vandens telkinio pakrantėje įsikūrusio viešbučio svečiams.

Suteikime Jūsų pakrantei jaukumo ir paverskime ją kokybiško poilsio vieta.

Ką sako mūsų klientai

Tai realių žmonių atsiliepimai. Daugiau atsiliepimų galite rasti mūsų facebook paskyroje.

Puikiai padarė lieptą. Šaunuoliai.
Paulius S.
Puiki komanda! Kokybiškai ir greitai atliko darbus. Tik patys geriausi atsiliepimai.
Gražina B.
Gerb. Mariau, esu labai dėkinga už Jūsų pastangas bei atliktą darbą !!!
Beata
Šauni darbo kokybė! Rekomenduoju
Linas D

Turite klausimų? Mes pasiruošę į juos atsakyti.

Jeigu norite užduoti klausimą arba parašyti užklausą paspauskite toliau esantį mygtuką. Mes pasiruošę atsakyti į Jums svarbius klausimus!