Apie mus

Esame nedidelė, bet lanksti komanda, kuri myli savo darbą. Geriausias mūsų darbo komplimentas – tai gražiai žaliuojantis kliento sodas. Savo veiklą pradėjome 2010 m. ir įgyvendinome daugybę mažesnių ir didesnių projektų. Šiandien drąsiai galima vadinti savo profesionalais, o sukauptos žinios ir patirtis leidžia visada pasiūlyti klientams geriausius sprendimus ir suteikti išsamią konsultaciją.

Dirbdami nuolat domimės naujausiomis kraštovaizdžio formavimo ir priežiūros tendencijomis, priemonėmis, augalų rūšimis ir jų ypatumais. Apželdinimo srityje taip pat egzistuoja mados, o jų žinojimas leidžia lengvai suprasti klientų poreikius. Visada atsižvelgiame į individualius teritorijos veiksnius ir siūlome sprendimus, kurie leis patogiai jaustis sode ar terasoje, lengvai prižiūrėti augalus ir ilgai džiaugtis jų grožiu.

Esame atviri naujovėms ir nuolat ieškome idėjų bei originalumo. Mūsų tikslas pasiūlyti kiekvienu atveju tinkamiausią sprendimą ir suteikti Jums žinias, reikalingas sodo, vejos ar namo teritorijos tvarkymui.

Savo veiklą pradėjome 2010 m.

Įgyvendinome daugybę projektų. Per tą laiką įgijome daug patirties ir klientų pasitikėjimo. Sėkmingai plėtėmės ir šiuo metu galime pasiūlyti savo paslaugas ne tik Utenos rajone, bet ir jos apskrityje. Savo žinias, kruopštumą ir naujas idėjas drąsiai galime pritaikyti ir jums!

Kodėl rinktis mus

Greitas reagavimas

Greitai reaguojame į mums atsiųstas užklausas.

Patirtis

Savo veiklą pradėjome
2010m.

Teritorija

Savo paslaugas siūlome visome Aukštaitijoje.

Kruopštus darbas

Savo patirtį ir žinias pritaikome visiems klientams.

Turite klausimų? Mes pasiruošę į juos atsakyti.

Jeigu norite užduoti klausimą arba parašyti užklausą paspauskite toliau esantį mygtuką. Mes pasiruošę atsakyti į Jums svarbius klausimus!