Loading...
Apie mus 2017-04-09T14:36:48+00:00

Apie mus

Esame nedidelė, bet lanksti komanda, kuri myli savo darbą. Geriausias mūsų darbo komplimentas – tai gražiai žaliuojantis kliento sodas. Savo veiklą pradėjome 2010 m. ir įgyvendinome daugybę mažesnių ir didesnių projektų. Šiandien drąsiai galima vadinti savo profesionalais, o sukauptos žinios ir patirtis leidžia visada pasiūlyti klientams geriausius sprendimus ir suteikti išsamią konsultaciją.

Dirbdami nuolat domimės naujausiomis kraštovaizdžio formavimo ir priežiūros tendencijomis, priemonėmis, augalų rūšimis ir jų ypatumais. Apželdinimo srityje taip pat egzistuoja mados, o jų žinojimas leidžia lengvai suprasti klientų poreikius. Visada atsižvelgiame į individualius teritorijos veiksnius ir siūlome sprendimus, kurie leis patogiai jaustis sode ar terasoje, lengvai prižiūrėti augalus ir ilgai džiaugtis jų grožiu.

Esame atviri naujovėms ir nuolat ieškome idėjų bei originalumo. Mūsų tikslas pasiūlyti kiekvienu atveju tinkamiausią sprendimą ir suteikti Jums žinias, reikalingas sodo, vejos ar namo teritorijos tvarkymui.

Kontaktinis nr.: +370 693 58644 (Marius Mišinys)

El. paštas: info@teritorijutvarkymas.lt

Dirbame: visame Aukštaitijos regione (Vilnius, Utena, Panevėžys, Molėtai, Zarasai ir kiti miestai)

Jūsų skambučių laukiame nuo 8:00 iki 20:00